Jmenuji se Šárka Bartoňová a zvu vás do svého KADEŘNICTVÍ ŠARM v nově otevřené pasáži Fáberka v centru Boskovic. Příjemné prostředí salonu, jehož design dotváří kadeřnické vybavení od firmy Maletti, svým barevným laděním navozuje atmosféru klidu a pohody.

Mohu vám nabídnout letité zkušenosti v kadeřnickém oboru. Během této doby jsem absolvovala mnoho školení a zahraničních stáží u firem světových značek a získala jsem řadu ocenění v kadeřnických soutěžích.

Snažím se o osobitý, individuální a profesionální přístup ke klientkám - samozřejmostí je odborné poradenství tak, abychom podtrhli vaši přirozenou krásu a zachovali váš osobitý styl.

Mým cílem je, aby vlasy byly nejen krásné, ale i zdravé. Proto v současné době pracuji s italskou vlasovou kosmetikou Z-ONE CONCEPT, zaměřující se na výrobu šetrných produktů obsahující přírodní látky.

Nabízím kvalitní dámské střihy, moderní barvení, melírování, společenské účesy, zábalové masky, ošetření vlasů URS lampou, regenerační kůry s masáží.

Přijďte svěřit své vlasy do rukou odborníka, vychutnat si šálek italské kávy a relaxovat. Vaše protějšky (i s dětmi) na vás mohou počkat v přilehlé stylové restauraci s dětským koutkem a celoroční zastřešenou zahrádkou.

Jmenuji se Michaela Bačová. Živnost provozuji od roku 2004. Absolvovala jsem školení různých značek např. Wella. Revlon, Echosline, Gay Tang, Alcina...Pravidelně navštěvuji kadeřnické semináře a školení v ČR. Nabízím aktuální trendy barvení a střihů, regenerace vlasů a péči o vlasovou pokožku.