Kvalitní dámské střihy

Kadeřnictví Šarm klade velký důraz na kvalitu střihu. Dobrý střih vám usnadní vaši každodenní práci o váš účes. Abychom našli ten pravý účes pro vás, nejprve musí kadeřník zjistit např.: jaké máte vlasy, jak se ráda o vlasy staráte, jaký jste typ…. Na základě těchto informací vám uděláme střih na míru, který podtrhne vaši osobnost, a vy se budete cítit skvěle. V kadeřnictví Šarm se vás nesnažíme změnit, pouze vás lépe poznat, abychom našli to nejlepší pro vás.

Moderní barvení

U nás v kadeřnictví pracujeme s italskou firmou Z-ONE CONCEPT. Barvy se vyrábí z přírodních materiálů, proto je barva více šetrná k vlasům. Po barvení jsou vlasy krásně zdravé a lesklé. 100% kryjí šedivé vlasy a nevymývají se. Firma Z-ONE CONCEPT má veliký výběr odstínů barev, proto věříme, že i vy si s naší odbornou radou vyberete odstín, který se vám bude líbit.

Melírování

Melírování patří k velice moderním a oblíbeným úkonům. Světlejší odstíny melírování dokáží krásně prosvětlit a prozářit účes. Vlasy působí objemnější a lesklejší. V dnešní době se provádí i barevné melíry, které vás příjemně oživí a rozjasní. Každému člověku sluší něco jiného, proto i u nás v kadeřnictví najdeme barvení i melírování, které podtrhne vaši krásu a šarm.

Společenské a svatební účesy

Při slavnostních příležitostech se chce každá žena cítit krásná a okouzlující. Společenský a svatební účes češeme po domluvě se zákaznicí. Pokud účes vyžaduje různé doplňky, výztuže, příčesky…, snažíme se vše zajistit tak, aby byl účes dokonalý.

Poradenství

Poradenství patří k základním úkonům, které jsou nezbytné pro spokojenost klienta. V kadeřnictví Šarm vám rádi doporučíme, co by vám slušelo a podtrhlo vaši krásu.

Zábalové masky

Intenzivní vyživující maska vhodná pro všechny typy vlasů zejména suché a matné. Maska obsahuje výtažky z ovsa, bambusové máslo a avokádový olej. Vlasy nezatěžuje, nemastí. Maska prostupuje do vlasů a hloubkově je regeneruje. Po aplikaci jsou vlasy snadno rozčesatelné a lesklé. Maska se doporučuje při každém barvení 1x měsíčně.

Hloubková regenerace URS lampou (Ultrasonic Repairing System - infračervené světlo a ultrazvuk)

URS lampa je novinkou v péči o vlasovou strukturu. Lampa působí na vlasy infračerveným světlem a ultrazvukem, který uzavíra otevřené a poškozené vlasy. Proměňuje vodu, proteiny a výživné substance ve vlasech na plynné částice. Před použitím lampy se aplikuje na vlasy proteinová výživná ampulka, která pronikne hluboko do vlasů a lampa vlasy uzavře. Vlasy jsou dokonale zregenerované, vyživené a vyhlazené. Použití lampy se doporučuje, kdykoli je vlas suchý a těžko rozčesatelný.

Speciální vyživující kůra integrity s masážemi

Řada integrity se skládá z šesti přípravků:
-vyživující máslo
-proteinová péče
-integrity šampon
-proteinové ampulky s aminokyselinami
-hloubkově vyživující kondicionér
-hloubkově vyživující maska

Všechny přípravky obsahují výtažek z rostliny Astrocaryum Murumuru, která pochází z deštných pralesů Brazílie. Zpracovávají se její plody, které se lisují za studena a výtažek z plodu se přidává do celé řady integrity. Postup této kůry začíná indickou masáží hlavy, která uvolní a prokrví vlasovou pokožku. Dále se smíchá kondicionér, proteinová péče a Murumuru máslo a vše se nanese na suché vlasy. Po chvíli působení se vlasy umyjí integrity šamponem a pak se na mokré vlasy aplikuje výživná maska s proteinovou ampulí. Na závěr se máslo opláchne a vlasy jsou dokonale ozdravené a lesklé. Tato kůra se doporučuje aplikovat minimálně 4x do roka.

Omlazení vlasů kyselinou hyaluronovou - elixír mládí !

Italská firma Z-ONE vyvinula inovativní systém, který dává vlasům prvky, které oddalují proces stárnutí a viditelně omlazují vlasy. Všechny tyto výrobky obsahují:
Kyselinu hyaluronovou - přírodní, rostlinný původ, omlazuje vlasy i pokožku, dodává lesk, vitalitu, pružnost a odolnost pokožkce (čímž zajišťuje větší pevnost a odolnost proti vypadávání vlasů)
Melitane - inovativní peptid, který pomáhá zvrátit proces stárnutí vlasů (ztráta lesku, barvy, síly). Prodlužuje životnost přírodní i kosmetické barvy, oddaluje šedivění.
Organic Rooibos - rostlina z jižní Afriky ("červený keř") - silný antioxidant bohatý na flavonoidy a aspalathiny. Zabraňuje blednutí barvy před UV zářením, dodává lesk.

 

Omlazení a regenerace vlasů i vlasové pokožky za pomocí O2 Elementu

Oxygen technology (O2 Element) je přístroj, který revitalizuje tkáně pokožky a vlasů. Díky tomu jsou vlasy zdravější, krásnější a viditelně mladší. O2 Element dodává do vlasů a pokožky čistý  kyslíku v koncentraci, až 93% tím podporuje mikrocirkulaci, což zlepšuje sočasně vzhled a zdraví vlasů. Pokožka je vypnutější, díky čemuž vlasy méně vypadávají. Současně s kyslíkem se na vlasy aplikuje rehydratační sérum, které má hydratační a antioxidační účinky. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamín E, který zabraňuje stárnutí. Pokožka i vlasy jsou pružnější , mladistvější a vitálnější.

Integirty kúra AB

Tato kúra se skládá ze ří složek.
1. Integrity rebuilder - intenzivní rekonstrukční péče pro poškozené vlasy. Jeho složení obsahuje přírodní keratin, proteiny a aminokyseliny. Proniká hluboko do vlasového vlákna a tím vlas vyplňuje. Tato péče po zahřátí hloubkově restrukturalizuje vlasy aniž by je zatížila. Vhodný pro všechny typy vlasů.
2. integrity fibre sealant - intenzivní rekonstrukční péče pro poškozené vlasy. Jakmile je vlas vyplněn přichází fáze zafixování. Speciálni složení s obsahem proteinů a aminokyselin umožňuje vlasům neustálé přijmání potřebných živin. Krásně vyhlazuje kutikulu a dodává vlasům přirozený lesk a zdravý vzhled.
3. integrity leave in - bezoplachová péče pro poškozené vlasy.Jeho složení obsahující přírodní keratin, proteiny a aminokyseliny má hloubkové hydratační vlastnosti. Posiluje celkový výsledek ošetřovanýych vlasů. Dodává pevnost bez zatížení. Vlasy jsou lépe ovladatelné a nádherně hebké.

Prodej vlasové kosmetiky

Kadeřnictví Šarm pracuje s výrobky italské firmy Z-ONE CONCEPT. Rádi vám doporučíme šampony, regenerace i stylingové přípravky speciálně pro vaše vlasy tak, aby vlasy byly lépe rozčesatelné, zdravé a lesklé. Všechny přípravky, které prodáváme, si můžete rovnou vyzkoušet na vašich vlasech při návštěvě v kadeřnictví.

Občerstvení

Kadeřnický salon Šarm se snaží, abyste si u nás odpočinuli a nabrali novou sílu a energii. Proto si můžete v příjemném a klidném prostředí salonu vypít šálek dobré kávy či kvalitního čaje, případně je možnost objednání občerstvení z přilehlé restaurace. Věříme, že si u nás odpočinete a budete odcházet nejen s krásnými vlasy, ale i s dobrou náladou.